Anadolu Raylı Sistemler Kümelenmesi - Arus
Demiryolu Mühendisleri Derneği

UIC–RAME Emniyet Toplantısı Tahran’da Yapıldı

UIC RAME Emniyet Çalışma Grubu 2. Toplantısı İran Demiryollarının ev sahipliğinde 15 Eylül 2014 tarihinden Tahran’da gerçekleştirildi.

24 Eylül 2014 Çarşamba, 22:55

UIC RAME Emniyet Çalışma Grubu 2. Toplantısı İran Demiryollarının ev sahipliğinde 15 Eylül 2014 tarihinden Tahran’da gerçekleştirildi.

UIC Emniyet Bölüm Başkanı Peter Gerhardt, UIC Emniyet Veri tabanı Sorumlusu Olivier Geoerger, İran, Afganistan, Suriye delegasyonlarının yanı sıra Teşekkülümüzden de bir heyetin katıldığı toplantıda, genel olarak Orta-Doğu bölgesinde demiryolu sektöründe emniyetin geliştirilmesi, Orta-Doğu emniyet veri tabanının geliştirilmesi, emniyet kültürünün oluşturulması ve bölgede işbirliğinin artırılması konuları görüşüldü.

TCDD adına toplantıya katılan Emniyet Yönetim Sistemi Müdürlüğü Başuzmanı Hasan Hüseyin Ersoy, TCDD Emniyet Yönetim Sistemi yapılanması, oluşum süreci, emniyet faaliyetleri, emniyet kültürünün oluşturulması ve farkındalığının artırılması doğrultusunda yürütülen faaliyetlerle ilgili bir sunum yaptı.

UIC RAME Emniyet Çalışma Grubu 2. Toplantısında, TCDD’nin Emniyete yönelik yürütmüş olduğu faaliyetler, UIC ve bölge ülkelerin yetkilileri tarafından takdirle karşılandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz