Anadolu Raylı Sistemler Kümelenmesi - Arus
Demiryolu Mühendisleri Derneği

TCDD İŞKUR Aracılığı İle İşçi Personel Alım İlanı 2017

TCDD bünyesindeki işçi personel eksikliği için Engelli ve Eski Hükümlü işçi personel alımı yapacak.

20 Nisan 2017 Perşembe, 21:59

Devlet Personel Başkanlığının yapmış olduğu duyurusuna göre TCDD bünyesindeki işçi personel ihtiyacını karşılamak amaçlı İŞKUR’a işçi alım talebinde bulunacak. TCDD Erzincanda, Horasan 452 Yol Bakım Onarım Şefliğine demiryolu hattına, Alsancak Mekanik Atölye Müdürlüğüne, İzmit 117 Sinyalizasyon ve Telekomünikasyon Şefliğine, Alifuatpaşa 121 Yol Bakım Onarım Şefliğine 1 er kişilik Eski Hükümlü pozisyonunda işçi ve Alsancak 313 Yol Bakım Onarım Şefliğine 1 kişilik Engelli pozisyonu için iş talebinde bulunacak. Engelli ve Eski Hükümlü için Talep İŞKUR’da 25 Nisan 2017 tarihinde yayımlanacaktır.

Adaylar Talep yayınalndıktan sonra istenilen belgeler ile birlikte başvurularını 15.05.2017 – 16.05.2017 tarihlerinde, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini eksik teslim eden veya teslim etmeyen adaylar Kura çekimi ve sözlü sınava alınmayacaktır.

Nihai listede yer alan adayların talebin 3 katından fazla olması durumunda sözlü sınava katılacaklar, 22.05.2017 tarihinde saat 10.00 da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir. Kura çekimi sadece Engelli adaylar için yapılacaktır.

İŞKURca bildirilen listede yer alan adayların adreslerine evrak teslimi noter huzurunda kura çekimi ve sözlü sınav tarihi tebligat olarak gönderilecektir. Sözlü Sınav 26 Mayıs 2017 tarihinde saat 10:00 da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır.

Bu haber için gelen aramalar:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz