Anadolu Raylı Sistemler Kümelenmesi - Arus
Demiryolu Mühendisleri Derneği

TCDD Personel Alımı Yapacak

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) ilan ettiği bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

10 Şubat 2017 Cuma, 08:18

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) boş bulunan kadrolar için sürekli olarak personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye İş Kurumu ile anlaşma yapan TCDD’nin pek çok alımı İŞKUR üzerinden de yapılmaktadır. TCDD’nin hazırlamış olduğu bildiriler genel olarak Devlet Personel Başkanlığı tarafından kamuoyuna duyurulmakta ve başvuru yapacak olan adayların sahibi olması gerektiği nitelikler hakkında ve başvuru tarihleri hakkında detaylar verilmektedir. Yeni yayımlanan ilanlar ile TCDD toplam 15 personel alımı yapacağını duyurdu. Peki kimler başvuru yapabilecek ve detaylar nedir?

Kimler Başvuru Yapabilir

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulan bildiri de TCDD’nin 15 personel alımı yapacağı belirtildi. Peki bu alım ilanına kimler başvuru yapabilecek?

Eski Hükümlü – 12 Personel
Engelli – 3 Personel

Yukarıda Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığının alımı yapacağı hangi adayların başvuru yapacağı ve hangi adaylar için kaç kadro ayrıldığı belirtilmiştir. Hükümlü alım ilanları için adaylar 13 Mart 2017 ve 14 Mart 2014 tarihinde TCDD’ye başvurabilecek olup talepler İŞKUR tarafından 14 Mart 2017 tarihinde duyurulacak. Engelli alımları için başvurularda 13 Mart 2017 ve 14 Mart 2017 tarihlerinde yapılacakken talepler İŞKUR aracılığı ile 14 Şubat 2017 tarihinde duyurulacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz