Anadolu Raylı Sistemler Kümelenmesi - Arus
Demiryolu Mühendisleri Derneği

Bozüyük Hızlı Tren Hizmetinden Memnun

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde İstanbul ve Ankara’ya gitmek isteyen vatandaşlar, günde bir kez de olsa Yüksek Hızlı Tren’den yararlanmaktan mutluluk duyuyorlar.

08 Ağustos 2014 Cuma, 20:50

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde İstanbul ve Ankara’ya gitmek isteyen vatandaşlar, günde bir kez de olsa Yüksek Hızlı Tren’den yararlanmaktan mutluluk duyuyorlar.

Bozüyük’ten İstanbul’a gitmek isteyen vatandaşlar, saat 13.29′da hızlı tren ile İstanbul yolculuğuna çıkabiliyor. Bozüyük’ten Ankara’ya gitmek isteyen vatandaşlar ise saat 12.55 hızlı treni ile Ankara’ya doğru hareket ediyorlar. Hızlı tren istasyonunun şehir merkezine uzaklığı ulaşım noktasında bazı sıkıntıları da beraberinde getirirken, ilerleyen günlerde bu sıkıntıların ortadan kaldırılacağı belirtiliyor. Şu anda hızlı tren istasyonuna sabah 07.00, 08.00,12.20, 12.55 ve 16.00 saatlerinde günde 5 defa dolmuş seferi yapıldığı ve dolmuşların Ziraat Bankası önünden hareket ettiği kaydedildi.

Bozüyüklü vatandaşlar yeni tanışmalarına rağmen hızlı tren hizmetinden son derece memnun görünüyor. Vatandaşlar “Bozüyük olarak hızlı tren gibi büyük bir hizmetten faydalanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ancak istasyonun şehir merkezine uzak olması nedeniyle ulaşım konusunda ilk günlerde bazı ufak tefek sıkıntılar yaşadık. Ancak yetkililerin bu soruna da kısa zamanda çözüm bulacaklarına inanıyoruz. Bu büyük hizmetin ilçemize kazandırılmasından dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

Bu haber için gelen aramalar:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz