Anadolu Raylı Sistemler Kümelenmesi - Arus
Demiryolu Mühendisleri Derneği

Samsun’a Hızlı Tren Müjdesi

Başbakan Davutoğlu Samsuna Hızlı Tren Müjdesi Verdi :Samsun mitinginde konuşan Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, hızlı tren müjdesi verdi.

08 Ekim 2015 Perşembe, 12:33

AK Parti’nin 1 Kasım’da tekrar tek başına iktidara gelmesiyle Samsun için yapacakları projelerden bahseden Başbakan Davutoğlu, “Doğumdan ölüme kadar yanınızda olacak bir devlet var. Yeşilyol projesi ile Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon yaylalarını birleştireceğiz. Ankara – Samsun Hızlı Tren hattını mutlaka yapacağız. 1 Kasım’da hep beraber yeni bir seçime gidiyoruz. 1 Kasım’da yeniden tek başına, iş başına demeye var mısınız? Türkiye’yi küresel güç yapacak olan meşaleyi Samsun’dan yakmaya var mısınız? Zengin ve müreffeh bir Türkiye için 1 Kasım’a yürüyoruz” dedi.

Mitinge ayrıca Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, milletvekilleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve belediye başkanları katıldı.

Mitingde olağanüstü güvenlik önlemleri alındı. Çevre ellerden polis takviyesi yapıldı ve toplam 2 bin 620 polis görev aldı. Polis helikopteri de miting boyunca havada tur attı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz