Anadolu Raylı Sistemler Kümelenmesi - Arus
Demiryolu Mühendisleri Derneği

Demiryolu.Net Mobil Ortam’da

Sektörün en eski sitesi demiryolu.net 2017’ye bir takım yeniliklerle başladı.

10 Ocak 2017 Salı, 21:04

Raylı sistemler ve demiryolu sektörünün en eski sitesi www.demiryolu.net 2017 yılına kullanıcı deneyimlerini artıracak yenilikleri kullanıcılarına sundu.

Türkiye ve dünyada yaşanan sektör gelişmelerinden, özel yazarlarımızın yazılarına, teknolojiden firma haberlerine kadar size geniş bir haber içeriği sunan Demiryolu.Net Mobil uygulaması 10 yılı aşan online yayıncılık deneyiminden güç alarak kullanıcılarına sunuyor.

Sosyal medyada geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemiş ve bu yolda Facebook ve Twitter üzerinde 2000’den fazla kullanıcı hedeflerine ulaşan demiryolu.net mobil araçlar için de özel çözümlerini geçtiğimiz hafta sundu.

Demiryolu.Net Mobil Çözümleri :

  • Demiryolu.Net Android Uygulaması: Android mobil cihaz kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış, haber içeriklerinden anında haberdar olmak için bildirim gönderen android uygulaması ile sektör haberlerinden anında haberdar olun.

Demiryolu.net Android Uygulamasına ulaşmak için burayı tıklayınız…

  • Demiryolu.Net IOS Uygulaması: IOS mobil cihaz kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış, haber içeriklerinden anında haberdar olmak için bildirim gönderen IOS uygulaması ile sektör haberlerinden anında haberdar olun.

Demiryolu.net IOS Uygulamasına ulaşmak için burayı tıklayınız…

  • Demiryolu.Net WebPush Uygulaması: Gün boyunca bilgisayar başında olan kullanıcılarımız ya da uygulama kurmadan mobil cihazları üzerinden de bildirim almak için sayfamız sağ alt köşesinde yer alan bildirim butonuna tıklayarak açılan pop-up ekranında “KABUL ET” seçeneğini tıklayınız…

Demiryolu.Net  gelişmiş uygulamaları ile sektör takipçilerinin kullanıcı tercihleri ile gelişmeye devam edecek…

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz